"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Skandynawski styl w pralni

Dzisiejszy post to dowód na to, że absolutnie każde, nawet najbardziej chaotyczne, brudne i zagracone miejsce naszego domu, możemy przetransformować w piękne, czyste oraz wyjątkowe wnętrze. Trzeba tylko trochę pracy, pomysłu i gotówki.

Stara domowa pralnia w jednym z amerykańskich domów wołała o pomstę do nieba. Zużyte detergenty, puste butelki i opakowania po płynach oraz proszkach do prania krótko mówiąc straszyły. Nie pomagały także wytarte i zniszczone ściany, które po prostu „zjadł ząb czasu”.

Po renowacji, która polegała na sprzątnięciu pomieszczenia, pomalowaniu ścian, uporządkowaniu i zagospodarowaniu przedmiotów pralnia zyskała nowego ducha. Proste półki i schowki, pomogły znaleźć miejsce dla środków chemicznych i detergentów. Wieszak najprostszej jakości, świetnie sprawdził się jako suszarka, a wiklinowe kosze jako miejsce przechowywania brudnych ubrań.

A wszystko to z zachowaniem minimalistycznego, skandynawskiego stylu. Czy potrzeba tak wiele? Niech ten projekt będzie dla nas Was  inspiracją do jakiejkolwiek zmiany Waszego mieszkania, pokoju czy domu. 🙂


www.charlesandhudson.com

www.charlesandhudson.com

www.charlesandhudson.com

znalezione na: www.charlesandhudson.com