"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Stworzona by zachwycać – Disegno Ceramica

Catino,  włoskiej marki Disegno Ceramica zaprojektowana przez Emanuele Pangrazi, to kolekcja inspirowana tradycją, z mocnym odcieniem ludowości.

ceramika3

Głębokie umywalki o cienkich rantach przywodzą na myśl skojarzenia z baliami, wiszące mydelniczki inspirowane są formą tradycyjnych chochli. Wśród dodatków towarzyszących umywalce jest też tara – tradycyjne narzędzie służące kiedyś do prania odzieży w balii. Ten niewielki, ozdobny gadżet może przydać się również dziś, gdy ubranie wymaga prania ręcznego.

 ceramika4

Meble podumywalkowe mają postać surowych, drewnianych ław. W kompozycji z umywalkami-baliami wyglądają niezwykle sielsko i romantycznie. Wykonane  z naturalnego drewna – jasnego klonu oraz orzecha w wybarwieniach tanganika i canaletto, dostępne są w wersji stojącej i podwieszanej.


ceramika2

Melanż odcieni dodaje finezji prostym konstrukcjom. W tej jakże uroczej włoskiej kolekcji dostępnych znalazły się również akcesoria łazienkowe mydelniczka do zawieszenia na rancie umywalki oraz tara do prania, wykonane z naturalnego drewna.

ceramika1

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.coram.pl