"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Blask i błysk – łazienka w stylu glamour

Zamiłowanie do luksusu, przepych i błyskotliwe dodatki na miarę barokowych wnętrz, to cechy którymi w skrócie moglibyśmy określić styl glamour, królujący od kilku sezonów w licznych aranżacjach łazienek. Utożsamiany niekiedy z kiczem, uważany przez niektórych za przerost formy nad treścią, wciąż budzi wiele kontrowersji, ale i wiele zachwytu, zwłaszcza wśród płci pięknej.

 

glam3

Okazuje się, że ów przepych nie musi wiązać się z dużym nakładem finansowym i dużą rezydencjonalną przestrzenią, a umiejętnie zaaranżowany może być nie tylko modnym, ale i funkcjonalnym pomysłem na wnętrze mieszkalne.


glam2

Kluczowym elementem w przypadku stylu glamour są mocne akcenty w postaci nieszablonowych dodatków, które najlepiej prezentują się w towarzystwie jednolitego i stonowanego koloru ścian.

glam1

Dość istotne w łazience w stylu glamour są dodatki, bowiem to one, tak naprawdę nadają charakter naszej błyskotliwej przestrzeni. Wśród akcentów spotkać możemy kryształowe żyrandole, lustra w masywnej złotej lub srebrnej ramie, wanna na lwich nóżkach czy pozłacana toaletka.

glam8