"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Prywatny „wodospad”

Są łazienki i są wyjątkowe łazienki. Są umywalki i są niezwykłe umywalki. Johan Kauppi z firmy Eumar udowodnił, że inspiracją do stworzenia czegoś nowego może być nawet wodospad.

Abisko, bo tak nazywa się dzieło szwedzkiego projektanta, to niestandardowa, lejkowata umywalka kształtem przypominająca zjeżdżalnię. Johan Kauppi nie ukrywa, że pomysł zrodził się z jego fascynacji naturą, miłości do podróży oraz ogólnie rzecz biorąc stylu „eco-life”, którego sam autor jest ogromnym entuzjastą. Nazwa Abisko jest nieprzypadkowa. Tak bowiem nazywa się jeden z największych parków krajobrazowych w Szwecji, którego główną atrakcją jest dolina rzeki Abisko. I właśnie tutaj należy upatrywać inspiracji, której doznał Kauppi. Rzeka wolno meandruje pomiędzy skałami, momentami spada z ogromnych skał, by wreszcie wpaść do jeziora Torneträsk.

Sprawdź również: Formalności przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym

Interesuje Cię nowe mieszkanie? Odwiedź adres mieszkania Poznań – oferty deweloperów i poznaj propozycje nowych mieszkań w Poznaniu.

Umywalka to estetyczny majstersztyk. Chociaż wiem,  że wielu Wam nie przypadnie do gustu, zwróćcie uwagę, że Abisko nie wymaga instalowania rur odpływowych. Woda trafia bezpośrednio do odpływu. Producent uważa to za wielki atut swojego produktu. Czy słusznie? Jest coś magicznego w tym pomyśle. Być może umywalka nie będzie pasować do każdej łazienki, ale sam trend powrotu do natury wiele wynagradza.

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

Zdjęcie profilowe: www.washbasinfactory.com