"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.sternmccafferty.com

Niewidzialna wanna

Dzięki zastosowaniu ultra cienkiego szkła, udało się stworzyć wannę, którą ciężko zauważyć i równie trudno przejść obok niej obojętnie!

Pomysłodawcą projektu był Steve McCafferty, który postanowił sprostać nietypowemu wyzwaniu. Do jego bostońskiej firmy zajmującej się aranżacją wnętrz zgłosiło się młode małżeństwo, które dopiero co kupiło swój wymarzony dom. Jednak współpraca między firmą Steve’a a parą nowożeńców od początku nie była łatwa.

Pewnego razu kiedy Steve zdenerwowany, że kolejny raz musi zmieniać projekt pojechał do klientów, spotkał się z zaskakującą prośbą małżeństwa – Chcielibyśmy aby nasza łazienka była niespotykana, dlatego Steve musisz stworzyć dla nas niewidzialną wannę. McCafferty zmęczony kolejną prośbą z kosmosu, zdenerwowany powiedział, że kończy współpracę. Jednak kiedy wrócił do domu doszedł do wniosku, że jest w stanie stworzyć taką wannę i tym samym raz na zawsze pokazać, że jest w stanie spełnić każde życzenie swoich klientów. Oddzwonił następnego dnia i zgodził się wykonać wannę, jednak zaznaczył, że jeśli mu się uda, będzie to ostatnie zlecenie od wymagającej pary. I tak oto powstała niewidzialna wanna.


Ile w tym prawdy? Nie wiem. To pewnie kolejna wymyślona historia firmowa, jednak efekt wart był działań Steve’a, prawda?

www.sternmccafferty.com

Projekt, zdjęcia: www.sternmccafferty.com