"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.zo-loft.com

Kanapa QWERTY

Ta symboliczna nazwa układu liter do alfabetu podstawowego na klawiaturze maszyny do pisania i komputera, zaczerpnięta od pierwszych sześciu liter w szeregu pod rzędem cyfr, to jak się okazuje niezła inspiracja do stworzenia czegoś wyjątkowego, chociażby kanapy.

Sofa QWERTY powala pomysłowością oraz wysokiej jakości designem. Trudno się dziwić, skoro za projektem stoją rewelacyjni projektanci z ZO_loft. Czarne, błyszczące, skórzane „kwadraty” z białą, perłową literą zdają się żyć niemal w symbiozie. Obok świetnie dobranych kolorów, warto zwrócić także uwagę na metalowy, chromowany stelaż, który pasuje zarówno do stylowego loftu jaki i biura na 9 piętrze wieżowca z Manhattanu.

Kanapa jest automatyczna, regulowana w poziomie jak i w pionie, dzięki czemu pozwala wybrać ulubioną pozycję. Nic dziwnego, że producenci nazywają ją „czymś więcej niż sofą”. Szkoda tylko, że tak naprawdę brakuje całej sekwencji liter klawiatury. No i nie ma tytułowego rzędu liter, ale to chyba szczegół… Cena? Jak to zazwyczaj bywa w taki przypadkach – nieznana, na zamówienie.


www.zo-loft.com

www.zo-loft.com

www.zo-loft.com

producent, zdjęcia: www.zo-loft.com