"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.apartmenttherapy.com

Niezwykły stolik nocny

Stolik nocny pełni wiele ważnych funkcji. Jedni trzymają na nim lampkę nocną, inni budzik,  książki i telefon. Pewne jest, że nie możemy się bez niego obejść, ale czy zawsze warto stawia na tradycyjne rozwiązania? Zobaczcie sami.

Jeśli chcecie znaleźć kreatywny sposób na tradycyjny stolik nocny rozejrzyjcie się po domu. Rozwiązanie może czekać w kuchni, w garażu, a może nawet pod ścianą.

 

1) Nocna drabina

 Jeśli otworzycie się na innowacyjne rozwiązania zobaczycie, że drabina może pełnić funkcję użytecznej nocnej szafki. Znajdzie się na niej miejsce na lampkę nocną, książkę, a nawet okulary.

 

 

2) Walizki nocne

Niedawno pisałam walizkach – szafach, walizkach – posłaniach dla kota. Dlaczego więc nie użyć ich jako nocnego stolika. Stare walizki w łatwy sposób zmienią Naszą sypialnię w stylowy, oldschoolowy pokój.

 

3) Nocne wiadro

To jedno z najbardziej niezwykłych stolików jakie widziałam i  doskonały dowód na to, że styl retro nigdy nie wychodzi z mody. Wiadro idealnie nadaje się na książki, magazyny, a także jako podstawa do zawieszenia nocnej lampki.


 

 

4)  Krzesło nocne

Krzesło zamiast szafki nocnej wydaje się być przejściowym rozwiązaniem. A jednak, jak pokazał magazyn Elle Decor krzesło nocne to nowoczesny design. Nie ma miejsca na lampkę? Oczywiście, że jest – do tego służą oparcia.

 

 

5) Nocny bass

Wreszcie coś dla fanów mocnego brzmienia – nocny bęben. Jeśli nie wiecie co zrobić ze swoim bassem, pamiętajcie o pomyśle z Elle Decor.  Zapewniam Was, że nic tak świetnie nie sprawdzi się w sypialni. A gdy znudzi Wam się czytanie książek, możecie zagrać ulubiony kawałek.