"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.home-designing.com

Żeglarskie wnętrze

To idealne wnętrze dla globtrotterów, spragnionych żeglarskich wrażeń. Sypialnia z niewielkim kącikiem biurowych, przypomina luksusowe wnętrze starego żaglowca. 

Oryginalna, żeglarska sypialnia to prosty sposób, aby stworzyć eleganckie, stylowe wnętrze. Dzięki zastosowaniu drewna, przypominającego teak na żaglowcach udało się uzyskać morski efekt.  Podobne drewno na podłodze i ścianach sprawia, że czujemy się jak w kajucie. Proste, dopasowane meble, o stonowanych kolorach idealnie uzupełniają wnętrze.

Wyjątkowe oświetlenie, w którym główną rolę gra wbudowany żyrandol, z każdej strony przypominający żaglowiec, ogłasza obecność projektanta. I to nie byle jakiego, bowiem to stylowe wnętrze zaprojektowała firma Viz Art. Kanapa idealnie dopasowana do wnęki w ścianie, daje wrażenie żeglarskiej prostoty, w której ze względu na małą ilość miejsca wszystkie szczegóły muszą być dopracowane.

Na ścianach znajdują się żeglarskie motywy: tapeta z mapą świata, zdjęcie z regat i bujaj, czyli małe, okrągłe okienko umieszczone w burcie. Dzięki zaś dodatkowej ściance działowej, oddzielającej sypialnię od biura, wnętrze nabiera charakteru żeglarskich kabin.


 

Viz Art

Viz Art

Viz Art

Viz Art

Viz Art

Zdjęcia: www.home-designing.comwww.viz-art-07.blogspot.in