"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Pokój odkrywcy

Jeśli jesteś typem odkrywcy Twój dom musi być otwarty na świat. Egzotyczne pamiątki, podróżnicze gadżety, czy trofea z dalekich wyjazdów nie powinny leżeć na dnie szafy. Urządź pokój podróżnika, pamiętając, że świat lubi różnorodność.

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

W sypialni afrykańska dzikość natury, w salonie hiszpańska willa a w łazience amazońska dżungla? To nie jest dobry pomysł. By nie tworzyć zbędnego chaosu postaw na klimat miejsca, które najbardziej lubisz.

 

 

Jeśli jesteś typem globtroterki możesz ozdobić pokój starymi mapami. Powieś je zamiast obrazów, użyj jako tapety, lub oklej nimi toaletkę. Jeśli nie posiadasz map wyrwanych z atlasów odkrywców nowych lądów, możesz je „postarzyć”. Sprawdzonym sposobem jest kilkuminutowa kąpiel map w garącej, czarnej herbacie.

 

 

Nawet jeśli podróże to tylko ułamek Twoich zainteresowań pochwal się egzotycznymi wojażami. Planuj wyjazdy, a po powrocie zdrapuj lub zaznaczaj swoją obecność w wielkim świecie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie profilowe: www.carlateneyck.com