"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Okiem mężczyzny – Sypialnia prawdziwego macho

Zdjęcie profilowe: www.bookmarksbedroom.com

Kupiłeś nowe mieszkanie? Zastanawiasz się jak sprawić, żeby kobiety pokochały Twoją nową sypialnię? To proste, skorzystaj z kilku sprawdzonych rozwiązań.

Twoja sypialnia musi przyciągać prostotą i nowoczesnością. W połączeniu z subtelnym stylem  i dużą przestrzenią, sypialnia zamieni się w oazę spokoju, którą doceni każda kobieta. Ciekawe dodatki w otoczeniu eleganckich mebli, tonowanych tkanin i kilku dzieł sztuki, mogą sprawić, że wino i muzyka Teddiego Pendergrassa będą już zupełnie niepotrzebne.

 

Proste, wyrafinowane meble

Współczesna, męska sypialnia to dobrze zgrany zespół mebli, kolorów i dodatków. Kupno sprzętów z jednej rodziny będzie lepszym rozwiązaniem niż charakterystyczny dla licealisty pokojowy nieład. Rzeczy powinny ściśle do siebie pasować. Wybieraj naturalne kolory drewna, ale nie unikaj mocnej czerni, grantu, a nawet bieli. Pamiętaj, kobiety uwielbiają minimalistyczne wnętrza. Niekiedy łóżko i szafa w pustym pokoju, wystarczą żeby podbić ich serce. Nie wahaj się przed kupnem fotela. Samotnie postawiony w sypialni jest wyrazem niezwykłej elegancji. Może być skórzany, drewniany a nawet metalowy.

 

 

 

 

 


 

 

Tanie dzieła sztuki

Nie musisz kupować dzieł Andiego Warhola ani Gustava Monneta żeby zaimponować kobiecie. Ba! Nie musisz nawet znać się na sztuce. Możesz „zabić ją” swoją pomysłowością i inteligencją. Świetnym rozwiązaniem będą czarno-białe wydruki krajobrazów. Fototapeta na ścianie to popularny i tani sposób, który daje nieziemskie rezultaty. Możesz poszukać zdjęć w Internecie a jeszcze lepiej zrób je sam! Wyobraź sobie swoje ulubione zdjęcie z podróży do Wietnamu, oprawione w gustowną ramę tuż nad Twoim łóżkiem. Każda kobieta zawiesi na nim wzrok. Doceni także twój zmysł fotografa oraz niewątpliwą ciekawość świata.

 

 

Gadżety w pokoju

Dobrze dobrane gadżety podkreślają styl mężczyzny oraz upragnioną przez kobiety – dbałość o detale. Wrażenie zrobi inteligenta stacja meteo z zegarem, lampa która budzi promieniami słońca, czy gramofon. Kolekcja płyt winylowych to świetne połączenie stylu vintage z nowoczesnością. W sypialni mężczyzny  nie powinno także zabraknąć płaskiego telewizora. Możesz postawić go na komodzie albo zawiesić na ścianie. Zawsze na wprost łóżka.